Misky, fólie

Nejpoužívanější jsou jednoporcové polypropylenové (PP) misky na hotová jídla, dělené misky podle druhu pokrmu na 1, 2 nebo 3 díly. Nabídka misky a fólie [PDF; 1,3 MB]. Nabízíme dělené misky s hloubkou 32, 40 nebo 50 mm pro různé druhy pokrmů.

Polypropylenové misky jsou odolné ve velkém teplotním rozsahu od −20 °C do 100 °C, což umožňuje balit právě uvařené pokrmy, dále je šokově chladit nebo mrazit. Samozřejmostí je ohřev v mikrovlnných troubách. K vybraným typům misek na hotová jídla dodáváme také víčka a tak je možné načatý pokrm znovu uzavřít.

Polévky, omáčky, dresinky

a rozmanité druhy salátů je výhodné balit do vaniček s objeme 370 a 500 ml. Podívejte se na kompletní řadu obalů [PDF; 1,3 MB].

Požaduje-li zákazník ohřev jídel v klasických nebo horkovzdušných troubách nebo pokrm vyžaduje dopékání – použijte misky z CPET nebo hliníkové misky, které odolají teplám až 200 °C.

misky a folie na balení jídelPapírové misky s vrstvou plastu jsou oproti hliníkovým miskám ohleduplnné k životnímu prostředí a lze je plně potisknout dle požadavků zákazníka.

Zatavovací fólie

určené pro zatavení na misky jsou k dispozici v různých šířkách dle typu stroje a misky. Standardně se používají k balení čiré fólie s možností potisku dle požadavku zákazníka. Fólie jsou buď pevné nebo strhávací (PEEL), aby zákazník mohl snadno fólii z misky odstranit.Fólie může mít vrstvu laku AF ( antifog ), která zabraňuje zamlžování vnitřní strany folie změnou teplot.

Široký doplňkový sortiment krabiček s víčkem o objemu od 30, 50, 80 a 110 ml. ( dresing ) až 2 000 ml na horké i studené pokrmy, jedno a vícedílné boxy na jídlo (1, 2 a 3) z pěnového polystyrenu, potravinářské fólie, pečící papír, hliníková fólie atd.

Všechny obalové materiály jsou vhodné pro kontakt s potravinami.

Neváhejte zdarma vyzkoušet naše stroje a matrice.
Volejte 603 888 896 nebo vyplňte poptávku.
Těšíme se na Vaše dotazy a přání.

Naše nabídka

Balicí stroje [ PDF ; 311 kB ]

Misky a fólie [PDF; 3,6 MB]

Papírové obaly [ PDF ; 479 kB ]

Vakuové balicí stroje [PDF;0,9MB]


Balení jídel

Vyzkoušejte zapůjčení balicího stroje na měsíc zdarma

tel.: 603 888 896

Balení jídel

Balení dietyPapírové obaly